O mně

Dovolte, abych se Vám představila.

Jmenuji se Gabriela Dvořáková, narodila jsem se v Praze a také zde stále žiji. Jsem šťastně vdaná a máme dceru Nici. Už od dětských let jsem chtěla pomáhat nemocným lidem a tak jsem vystudovala střední zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra. 

Při práci zdravotní sestry, později sestry staniční a vrchní mi stále "cosi" chybělo, něco, co by pacientům mohlo pomoci vyléčit potíže, často chronické, aniž by museli dlouhodobě či doživotně užívat mnoho léků, nezřídka s protichůdnými a vedlejšími účinky.

Já sama jsem bývala často nemocná, opakující se angíny v dětském věku, alergie, náběh na astma, děložní myomy, cysty v ledvině. Měla jsem svoji "taštičku s léky", kde jsem nosila tabletky na alergii, injekci jako 1.pomoc při štípnutí vosou, kortikoidový spray pro případ astmatických potíží. Díky homeopatii a autopatii již žádné léky nepotřebuji. Alergie se téměř neprojevuje, astma je pryč, zmizely cysty a myomy jsou téměř neviditelné a uvolněné místo v taštičce nyní zaujímají homeopatika, která nosím stále s sebou pro strýčka Příhodu.


Studium

 S homeopatií jsem se blíže seznámila  před 20 lety. Na klinice, kde jsem pracovala se homeopatika podávala především po operacích v kombinaci s klasickými ( alopatickými ) léky. Začala jsem o homeopatii číst  a používat ji pro své blízké, sama pro sebe i pro čtyřnohé přátele při různých poraněních, nachlazeních, úrazech apod. Při hledání, říkám tomu "hledání osudové", popisu léku jsem narazila na stránku Homeopatické Akademie pana Mgr.Čehovského v Praze a rozhodla se na Akademii zapsat a dozvědět se o metodě mnohem více. Tříleté studium zahrnovalo homeopatickou filozofii, studium léků - Materii medicu, Repertorium, diferenciální diagnostiku, praktická cvičení formou video či tištěných případů a supervize ( praktika s pacienty ). Každý ročník studia byl zakončen písemnou zkouškou a po třech letech závěrečnou ústní zkouškou. Během studia jsem také absolvovala kurzy Autopatie I., II., III.

Své znalosti stále rozvíjím na seminářích našich i zahraničních homeopatů, Homeopatickým studiem pro pokročilé, samostudiem, samoléčbou a nejvíce praxí.

Od roku 2018 jsem členkou Homeopatické společnosti, z.s.

Praktikuji konstituční - celostní homeopatii, což je soubor všech symptomů na mentální, emocionální a fyzické úrovni člověka v tomto čase, tzv. totalita symptomů. Jsem tu pro všechny, kteří chtějí být odpovědní za své zdraví a v mnoha případech nenašli pomoc a úlevu v medicíně klasické ( alopatické ).

Najdete mě v seznamu poradců.


Certifikáty