Konzultace a ceník

Konzultace je možná pouze po předchozím objednání termínu. Homeopatická konzultace probíhá formou rozhovoru, kdy klient, tedy Vy, popisujete vlastními slovy potíže, které Vás v současné době trápí, omezují. Jedná se o všechny potíže na fyzické i psychické úrovni.

Podle potřeby se doptám na podrobnosti, které mi pomohou rozlišit od sebe homeopatika při diferenciální diagnóze, tedy při výběru toho nejvhodnějšího léku právě pro Vás. Co mě bude zajímat? Veškeré podrobnosti jako je např. Váš vztah k teplu, zimě, pocit žízně, vztah k jídlu, chutě a averze k určitým potravinám, vztah ke společnosti, samotě, co rádi děláte ve volném čase, osobní anamnéza - prodělaná onemocnění, úrazy, operace.

Úvodní konzultace trvá cca 60 - 90 minut dle charakteru obtíží. Na doporučení léku si nechávám 3 - 4 dny, poté Vám mailem napíši název léku, způsob podání a proč jsem se rozhodla právě pro tento lék. Homeopatické léky jsou v našich lékárnách dostupné do potence 30C, vyšší potence pouze na předpis nebo je lze objednat v zahraničí ( Rakousko, Anglie, Slovensko ). Kontrola probíhá 6 - 8 týdnů po podání léku.

                                                        Ceník:

Úvodní konzultace   60 - 90 min.                                          1 800,-Kč - cena zahrnuje rozhovor,

cca 4 hod. samostatné práce při repertorizaci, doporučení léku a způsob podání

Kontrola po 6 - 8 týdnech      30 - 45 min.                              600,-Kč

Kontrola déle než 6 měsíců od poslední návštěvy        800,-Kč

Akutní konzultace               600,-Kč + doprava - stanovení homeopatického léku do 1 hodiny


Autopatická konzultace probíhá velmi podobně jako homeopatická. Formou rozhovoru, cca 60 min., probereme Vaše aktuální  potíže a na základě toho doporučím způsob přípravy preparátu, výši potence ( množství prolité vody ) a frekvenci opakování.

Úvodní konzultace                                                             1 800,-Kč

Kontrola po 6 - 8 týdnech                                               500,-Kč

Kontrola více než 6 měsíců od poslední návštěvy                  600,-Kč 

Kontroly jsou  důležitou součástí léčby, kdy vyhodnocujeme působení homeopatického léku či autopatického preparátu ( AP ). V průběhu léčby jsem k dispozici na mailu či telefonu pro případné dotazy a to ZDARMA. 

Dětem do 10 let, maminkám na mateřské dovolené, seniorům nad 70 let poskytuji slevu 10% na vstupní konzultaci.